Gdyńska Mila Nurkowa 30-06-2012

         Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek oraz Morski Klub Płetwonurków „FLOTA” Gdynia Oddziału PTTK Marynarki Wojennej zapraszają osoby, kluby, które już pływały i osoby, które jeszcze nigdy nie pływały w płetwach
na wodach Zatoki Gdańskiej w pięknej i słonecznej Gdyni, a chcą dokonać próby pokonania sił natury oraz własnych słabości w morzu, w ramach realizacji
IV Mistrzostw Polski PTTK – IV Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Gdyni
w długodystansowym pływaniu w płetwach
pod hasłem „Gdyńska Mila Nurkowa”. Rywalizacja sportowa odbędzie się 30 czerwca 2012 roku na wodach Zatoki Gdańskiej w Gdyni wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego im. Feliksa Nowowiejskiego.
Start i meta: plaża w Gdyni Śródmieściu.

                Głównym organizatorem zawodów jest Morski Klub Płetwonurków „FLOTA” Gdynia Oddziału PTTK Marynarki Wojennej przy współudziale Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Jednostek Marynarki Wojennej RP.

                Będzie to jedna z największych w kraju otwartych imprez sportowych w pływaniu w płetwach
w morzu. Organizowana już z rzędu po raz czwarty w Gdyni. Dla każdego uczestnika koszulka okolicznościowa a dla wszystkich, którzy ukończą dystans czeka medal również okolicznościowy.

 

                 Uwzględniając Państwa przychylność i dotychczasową współpracę jak również frekwencję Wspólnie możemy uczynić tę dyscyplinę sportową wielką i wspaniałą. Wyrażając nadzieję,
że zawody w długodystansowym pływaniu w płetwach na wodach Zatoki Gdańskiej w Gdyni znajdą zainteresowanie pozostaję z wyrazami szacunku.

                                 Dołącz do nas propaguj zdrowy i aktywny styl życia.

Kierownik Zawodów
Krzysztof Saracen

08:00 – 09:45  biuro zawodów
zapisy uczestników, sprawdzanie dokumentów, opłaty startowe, wręczenie numerów startowych „Contrast Cafe” – Bulwar Nadmorski plaża.

ZAPISY — Regulamin IV Mistrzostw Polski PTTK – Gdyńska Mila Nurkowa 2012

plakat Mila Nurkowa 2012