Wczesne oswajane z wodą sprawia, że nasze dzieci są bardziej sprawne, zdrowsze, lepiej się rozwijają, są zahartowane. Zabawowa metoda prowadzenia nauki pływania zachęca dzieci do wykonywania wszystkich ćwiczeń. Ćwiczenia w wodzie pobudzają rozwój ich mięśni. Dzieci uczęszczające na zajęcia nauki pływania mają lepiej rozwinięte mięśnie oddechowe, lepszy apetyt, zdrowe serce i prosty kręgosłup. Często stają się bardziej odważne i z większą pewnością siebie podchodzą do nowych, nieznanych sytuacji.
Pierwszy etap to gry i zabawy, prowadzące do oswojenia się z wodą i nabycia elementarnych umiejętności jak zanurzanie głowy, wydech do wody, leżenie na plecach i brzuchu, podstawowe skoki, ruch nóg do stylu grzbietowego i stylu dowolnego (kraula).

 

KLUB PROWADZI ZAPISY

 

DZIECI OD 4 ROKU ŻYCIA, MŁODZIEŻY I OSÓB DOROSŁYCH
do grup:

Ø gry i zabawy, przygotowujące do nauki pływania –  od 4 roku życia,
Ø nauki i doskonalenia technik pływackich,
Ø nauki pływania w płetwach klasycznych i w monopłetwie,
Ø nauka nurkowania w ABC  /płetwy, maska, fajka/,
Ø dla relaksu i dla zdrowia,
Ø pływanie korekcyjne.

 

zajęcia od 05 października do 16 grudnia 2020 roku
poniedziałek, środa   –  godz. 19:15 – 20:00

Gdynia, Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Admirała Józefa Unruga 88, zajęcia dla dzieci od 4 roku  życia i młodzieży nieumiejących pływać i doskonalących techniki pływackie i nauki pływania w płetwach.

zajęcia od 07 października do 16 grudnia 2020 roku
środa, godz. 20:15 – 21:00

Gdynia, Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Admirała Józefa Unruga 88, zajęcia dla osób dorosłych dla relaksu i dla zdrowia, nieumiejących pływać i doskonalących techniki pływackie i nauki pływania w płetwach. Zajęcia pod fachową opieką trenera pływania II kl. zajęcia są bardzo atrakcyjne, przyjemne i dostosowane do umiejętności pływackich uczestników.

zajęcia od 08 września do 17 grudnia 2020 roku
wtorek, czwartki godz. 19:00–20:00

Gdynia, w Relaxcenter Hotel– Mercure, ul. Armii Krajowej 22, zajęcia dla dzieci i młodzieży umiejących pływać, doskonalących techniki pływackie, pływania w płetwach i w monopłetwie.

 

Pozdrawiam i zapraszam na zajęcia,
trener pływania II kl. mgr Krzysztof Saracen
tel. 668 124 060
e-mail: blyskawica39@o2.pl

 

 

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania w płetwach i pływania
jest dofinansowane ze środków Gminy Miasta Gdynia.