Start Klubowego Pucharu Polski 2009

Klubowy Puchar Polski 2009 w pływaniu w płetwach rozpoczął sezon startowy dla zawodników i trenerów. Morski Klub Płetwonurków „FLOTA” Gdynia z Oddziału PTTK Marynarki Wojennej wziął udział w dwóch rundach KPP 2009 w pływaniu w płetwach, które odbyły się w dniach 14 – 15 marca w Wolsztynie oraz 28 – 29 marca 2009 r. w Toruniu. MKP „FLOTA” Gdynia PTTK MW zajmuje 5. miejsce na 12 klubów zgłoszonych do KPP 2009.

Do finałowej rundy zostały jeszcze 4 starty. Zawodnicy z kategorii dzieci i młodzicy wzięli udział w zawodach po raz pierwszy, a już odnotowali swoje rekordy życiowe. Zdobyli pierwsze szlify i doświadczenia sportowe. Zasłużyli na serdeczne podziękowania i gratulacje. Wszystkim zawodnikom startującym w KPP 2009 należą się również wielkie słowa uznania.

Oddział PTTK Marynarki Wojennej i miasto Gdynia godnie reprezentowali: Martyna Falkiewicz, Justyna Polak, Aleksandra Kłos, Ada Polak, Ewa Kreft, Michał Cisowski, Michał Brodzik, Michał Jaworski, Olgierd Frydel i Jakub Kurek. Trenerem zawodników jest Krzysztof Saracen.